Reklama

GAFA atakuje po raz kolejny: wyjątkowa wystawa na Zamku

Opublikowano:
Autor:

GAFA atakuje po raz kolejny: wyjątkowa wystawa na Zamku - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Tym razem GAFA zaatakowała Zamek w Gostyninie. W piątek o godzinie 18 odbyła się wystawa dzieł z pleneru fotograficznego, który miał miejsce kilka miesięcy temu. Uczestnicy pleneru odwiedzali gostynińskie zakłady rzemieślnicze.

Tym razem GAFA zaatakowała Zamek w Gostyninie. W piątek o godzinie 18 odbyła się wystawa dzieł z pleneru fotograficznego, który miał miejsce kilka miesięcy temu. Uczestnicy pleneru odwiedzali gostynińskie zakłady rzemieślnicze.

Temat spaceru jak i wystawy ,,Ocalić od zapomnienia ginące zawody? został przedstawiony na dziedzińcu zamkowym. Członkowie Gostynińskiego Ataku Fotograficzno-Artystycznego przygotowali zdjęcia, rysunki, a nawet wiersze i humoreski. Na wszystkich przybyłych gości przygotowano dwa stoły. Na pierwszym stoliku były darmowe pocztówki ze zdjęciami członków Gafy, natomiast na drugim stole był swojski żurek oraz chleb ze smalcem i ogórkiem kiszonym. Rzemieślnicy, którzy przybyli na piątkowe wydarzenie otrzymali prezenty od Gafy - wydrukowane w dużym formacie zdjęcia, które zostały zrobione w ich warsztatach.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE