Reklama

Reklama

GCE wstąpiło do elity [ZDJĘCIA]

Opublikowano: pon, 4 gru 2017 14:33
Autor:

GCE wstąpiło do elity [ZDJĘCIA] - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Wyjątkowa chwila miała dziś miejsce w Gostynińskim Centrum Edukacyjnym. Tuż po godz. 13. dyrektor placówki, Wojciech Kiełbasa oraz Witold Wiśniewski reprezentujący warszawską Fundację "Zapobieganie wypadkom drogowym" podpisali umowę przystąpienia GCE do Polskiego Klastra Edukacyjnego. Tym samym szkoła stała się 29 członkiem tej elitarnej platformy edukacyjnej skupiającej instytucje szkoleniowe, badawcze i edukacyjne.

Reklama

Wyjątkowa chwila miała dziś miejsce w Gostynińskim Centrum Edukacyjnym. Tuż po godz. 13. dyrektor placówki, Wojciech Kiełbasa oraz Witold Wiśniewski reprezentujący warszawską Fundację "Zapobieganie wypadkom drogowym" podpisali umowę przystąpienia GCE do Polskiego Klastra Edukacyjnego. Tym samym szkoła stała się 29 członkiem tej elitarnej platformy edukacyjnej skupiającej instytucje szkoleniowe, badawcze i edukacyjne.

Klaster został utworzony w 2014, a do jego celów statutowych należy m.in: Edukacja zawodowa i podnoszenie kwalifikacji kadry; standaryzacja usług i infrastruktury edukacyjnej, rozwój szkolnictwa zawodowego; podejmowanie działań lobbingowych w celu wykreowania obszaru działania klastra jako atrakcyjnego miejsca dla inwestorów zewnętrznych; edukacja komunikacyjna; promocja usług edukacyjnych członków klastra; pozyskiwanie środków na rozwój bazy infrastruktury edukacyjnej.

Przystąpienia GCE do klastra ma niezwykle istotne znaczenie  w kontekście rozwoju kształcenia zawodowego, a także dalszych możliwości współpracy w ramach współdziałania z członkami klastra, ale także instytucjami i organizacjami, które chcą wspierać jego działania. 
 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (11)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.