Reklama

Gdzie i jak najlepiej robić zakupy? Mieszkańcy odpowiadają

Opublikowano:
Autor:

Gdzie i jak najlepiej robić zakupy? Mieszkańcy odpowiadają - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Jeżeli chodzi o kupowanie produktów spożywczych, mieszkańcy jednogłośnie odpowiadają, iż najlepiej takie zakupy robić w Gostyninie. Zupełnie inaczej wygląda sprawa kupowania odzieży, gdyż każdy z mieszkańców ma swój sposób jak i gdzie najlepiej kupić rzeczy do swojej garderoby.

Jeżeli chodzi o kupowanie produktów spożywczych, mieszkańcy jednogłośnie odpowiadają, iż najlepiej takie zakupy robić w Gostyninie. Zupełnie inaczej wygląda sprawa kupowania odzieży, gdyż każdy z mieszkańców ma swój sposób jak i gdzie najlepiej kupić rzeczy do swojej garderoby.

Mieszkańcy Gostynina są zdania, że produkty spożywcze najlepiej jest kupować w naszym mieście. Jak przekonuje jedna z mieszkanek, nie opłaca się jechać na większe zakupy do większych miast, ponieważ w Gostyninie znajdziemy takie same produkty spożywcze jak są w innych miastach. Jeżeli chodzi o zakupy odzieży, sytuacja wygląda nieco inaczej.

Zdaniem Aleksandry Korytkowskiej, najlepiej zakupy robić w płockiej galerii handlowej. Mieszkanka Gostynina przekonuje, że wiele sklepów znajdujących się w galerii oferuje bardzo wysoką jakość ubrań i możemy je nabyć w przystępnej cenie. Kobieta nie zapomina o gostynińskich sklepach z odzieżą, które również często odwiedza. Jak przekonuje pani Aleksandra, gostynińskie sklepy oferują ubrania świetnej jakości, a poza tym, na co dzień mamy w nich do czynienia z bardzo miłą obsługą. Kobieta często korzysta również ze sklepów internetowych, jednak używa ich do kupowania przede wszystkim różnego rodzaju akcesoriów, gdyż nie mam pewności, że kupione przez nią ubranie na pewno będzie pasować.

Inny mieszkaniec Gostynina Bartosz Majewski również preferuje zakupy w galeriach handlowych w Płocku. Mężczyzna oznajmia, że znajdziemy tam bardzo duży wybór ubrań i butów w każdym stylu. Poza tym, odwiedzając płocką galerię możemy trafić na ciekawą ofertę lub dużą wyprzedaż. Mieszkaniec Gostynina korzysta także ze sklepów internetowych, ponieważ jest to bardzo wygodny sposób i może kupować nowe rzeczy nie ruszając się z domu.

Ciekawą formę kupowania nowych ubrań ma pan Damian, który robi zakupy tylko i wyłącznie w sklepach internetowych. Mężczyzna wyjaśnia, że nie traci czasu na chodzenie po sklepach i czekania w kolejkach, tylko wybiera to co mu się podoba i zamawia w sieci. Mieszkaniec Gostynina jest zdania, że takie zakupy są w stu procentach bezpieczne, ponieważ zawsze płaci za produkt przy odbiorze i sprawdza przy kurierze, czy zamówienie się zgadza.

Kupowanie nowych ubrań to nie tylko przyjemność, ale dla niektórych to też hobby. Pani Ilona uwielbia robić zakupy i zawsze w wolnym czasie razem z mężem lub córką udają się na zakupy dla relaksu. Kobieta najczęściej odwiedza sklepy w Gostyninie, Kutnie i Płocku. Mieszkanka Gostynina nie chce faworyzować żadnego ze sklepów ponieważ uważa, że każdy sklep odzieżowy oferuje co innego i jest godny uwagi. 

Mieszkańcy mają różne sposoby na robienie zakupów, a większość z nich, aby kupić coś droższego udaje się poza Gostynin. Ten stereotyp komentuje właściciel sklepu z garniturami znajdującego się w Starej Betoniarni. Mężczyzna jest zdania, że mieszkańcy są źle nastawieni do miasta i niepotrzebnie wyjeżdżają poza Gostynin, aby kupić dla siebie coś droższego. Nie wszyscy mieszkańcy Gostynina wiedzą, że równie dobre produkty jak w Płocku, czy Kutnie mają pod samym nosem w naszym mieście. Dowodem na to może być fakt, że do gostynińskiego centrum handlowego przyjeżdżają goście z dużych miast, takich jak Łódź, czy Płock.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE