Reklama

Genialny umysł płockiego licealisty. Michał wygrał "The Brain" w Polsacie!

Opublikowano:
Autor:

Genialny umysł płockiego licealisty. Michał wygrał "The Brain" w Polsacie! - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Ostatni odcinek drugiego sezonu programu „The Brain. Genialny Umysł” wygrał płocki speedcuber – Michał Rzewuski. W nagrodę otrzymał czek na 30 tysięcy złotych i tytuł Genialnego Umysłu. 

Ostatni odcinek drugiego sezonu programu ?The Brain. Genialny Umysł? wygrał płocki speedcuber ? Michał Rzewuski. W nagrodę otrzymał czek na 30 tysięcy złotych i tytuł Genialnego Umysłu. 

Zadanie ucznia Liceum Ogólnokształcącego im. Władysława Jagiełły w Płocku polegało na ułożeniu sześciu różnych kostek w ciągu stu sekund. Michał poradził sobie z tym wyzwaniem w 81 sekund. 
Rywalami młodego płocczanina w tym odcinku byli nazywana królową oscarowych nocy Karolina, mistrz gier słownych Krzysztof, obdarzona genialną pamięcią dziesięcioletnia specjalistka gry w klasy Natalia oraz specjalista od języka komputerów Piotr. Finałowa trójka wybierana była przez jury. Aktorka Anita Sokołowska wytypowała do finału Michała Rzewuskiego, jej kolega po fachu Cezary Żak oraz youtuber Rezi – Natalię i Karolinę. 
Głosami zgromadzonej w studiu widowni zdecydowane zwycięstwo odniósł Michał Rzewuski, który uzyskał aż 66 procent głosów, dzięki czemu w jego ręce trafił czek na 30 tysięcy złotych i pamiątkowa statuetka.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE