Reklama

Gimnazjaliści pożegnali mury szkoły

Opublikowano:
Autor:

Gimnazjaliści pożegnali mury szkoły - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Upragnione, długo wyczekiwane wakacje wreszcie stały się faktem. Wczoraj absolwenci gimnazjów zakończyli rok szkolny i na dobre pożegnali się z murami szkoły. Wśród nich byli także gimnazjaliści z gostynińskiej "Jedynki", których w ten wyjątkowy dzień odwiedził burmistrz Paweł Kalinowski.

Upragnione, długo wyczekiwane wakacje wreszcie stały się faktem. Wczoraj absolwenci gimnazjów zakończyli rok szkolny i na dobre pożegnali się z murami szkoły. Wśród nich byli także gimnazjaliści z gostynińskiej "Jedynki", których w ten wyjątkowy dzień odwiedził burmistrz Paweł Kalinowski.

Dyrektor Robert Pypkowski w kilku słowach powitał zgromadzonych na sali gości, nauczycieli i absolwentów, a następnie dokonał podsumowania wyników dydaktycznych tegorocznych absolwentów.

Podczas wydarzenia, Anna Ledzion dyrektor Przedszkola Nr 4, która odchodzi na emeryturę, otrzymała z rąk dyrektora Roberta Pypkowskiego oraz burmistrza Pawła Kalinowskiego podziękowania za wieloletnią współpracę. Następnie nastąpiło wręczenie złotych tarcz dla najlepszych uczniów, rozdanie nagród książkowych, dyplomów i uhonorowanie statuetkami za sukcesy sportowe.

Uczestniczący w uroczystości włodarz miasta pogratulował młodzieży dobrych wyników w nauce i życzył kolejnych sukcesów i dobrych wyborów.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE