Reklama

Gimnazjaliści z "Jedynki" na spływie kajakowym w Szwecji

Opublikowano:
Autor:

Gimnazjaliści z "Jedynki" na spływie kajakowym w Szwecji  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W dniach 8-10 czerwca młodzież z Gimnazjum nr 1 w Gostyninie po raz trzeci wybrała się na spływ kajakowy do Szwecji, miejscowości na Pojezierzu Drawskim. Pod okiem nauczycieli, Arkadiusza Szulczewskiego, Piotra Dutkiewicza oraz Waldemara Lewandowskiego uczniowie z „Jedynki” w ciągu dwóch dni pokonali ponad 40 kilometrów czystej, malowniczej rzeki Piławy.

W dniach 8-10 czerwca młodzież z Gimnazjum nr 1 w Gostyninie po raz trzeci wybrała się na spływ kajakowy do Szwecji, miejscowości na Pojezierzu Drawskim. Pod okiem nauczycieli, Arkadiusza Szulczewskiego, Piotra Dutkiewicza oraz Waldemara Lewandowskiego uczniowie z ?Jedynki? w ciągu dwóch dni pokonali ponad 40 kilometrów czystej, malowniczej rzeki Piławy.

Pomimo trudnych technicznie tras, wielu przeszkód na rzece (powalone drzewa) i tzw. przeniosek kajaków młodzież radziła sobie doskonale i do mety każdego odcinka dopływała w dobrej formie i uśmiechach na twarzy. Wieczornym urozmaiceniem było wspólne śpiewanie przy ognisku oraz pieczenie kiełbasek.
Spływy kajakowe na stałe weszły do kalendarza imprez organizowanych przez Gimnazjum nr 1 w Gostyninie. Warto wspomnieć, że szkoła ta jest jedną z tylko kilku placówek w Polsce, które podejmują się organizacji spływów kajakowych.

fot./info Gimnazjum nr 1

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE