Reklama

Gimnazjaliści z "Jedynki" spotkali się z burmistrzem

Opublikowano:
Autor:

Gimnazjaliści z "Jedynki" spotkali się z burmistrzem - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W ubiegły piątek burmistrz Paweł Kalinowski gościł uczniów z Gimnazjum nr 1 im. Księcia Mazowieckiego Siemowita IV w Gostyninie wraz z dyrektorem Robertem Pypkowskim. W spotkaniu wzięli udział również aktorzy ze szkolnego teatru pod nazwą Teatr? No nie wiem.

W ubiegły piątek burmistrz Paweł Kalinowski gościł uczniów z Gimnazjum nr 1 im. Księcia Mazowieckiego Siemowita IV w Gostyninie wraz z dyrektorem Robertem Pypkowskim. W spotkaniu wzięli udział również aktorzy ze szkolnego teatru pod nazwą Teatr? No nie wiem.

Spotkanie było dobrą okazją do rozmowy burmistrza z uczniami, którzy opowiadali o ostatnio zorganizowanym wydarzeniu w szkole - Europe Code Week 2016. Warsztaty programowania dla dzieci i dorosłych odbywały się w całej Europie. Gostynińska szkoła już od czterech lat regularnie organizuje Europejski Tydzień Kodowania – Codeweek, którego patronem jest Komisja Europejska. W posiedzeniu uczestniczyli również aktorzy grupy teatralnej Teatr? No nie wiem wraz z opiekunem Robertem Idzikowskim. Burmistrz z wielkim zaciekawieniem słuchał uczniów, którzy opowiadali o tematach związanych z życiem Gimnazjum nr 1.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE