Reklama

Gimnazjalistka ze Szczawina królową opowiadań! Jej praca ukazała się w książce

Opublikowano:
Autor:

Gimnazjalistka ze Szczawina królową opowiadań! Jej praca ukazała się w książce - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości O ogromnym sukcesie może mówić uczennica Zespołu Szkół w Szczawinie Kościelnym. Gimnazjalistka, Dominika Ambroziak znalazła się wśród laureatów międzynarodowego konkursu literackiego, w którym udział brały dzieci i młodzież z całego świata. Co więcej, opowiadanie jej autorstwa ukazało się już w książce.

O ogromnym sukcesie może mówić uczennica Zespołu Szkół w Szczawinie Kościelnym. Gimnazjalistka, Dominika Ambroziak znalazła się wśród laureatów międzynarodowego konkursu literackiego, w którym udział brały dzieci i młodzież z całego świata. Co więcej, opowiadanie jej autorstwa ukazało się już w książce.

Dominika wzięła udział w XXXIII Międzynarodowym Konkursie Literackiej Twórczości Dzieci i Młodzieży im. Wandy Chotomskiej. Uczennica ze Szczawina Kościelnego stworzyła interesujące opowiadanie i znalazła się w gronie laureatów w kategorii proza klasy I–III gimnazjum. Warto nadmienić, iż na konkurs nadesłano 8390 zestawów wierszy, opowiadań i prób dramatycznych z 508 podstawówek, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych z całej Polski, Stanów Zjednoczonych, Niemiec, Litwy, Czech i Ukrainy. Nagrodzone utwory literackie zostały opublikowane w 26. już książce pokonkursowej "Do świata dziecka wchodzi się boso" i wręczone młodym literatom podczas uroczystej gali, która odbyła się 22 maja w Polskiej Filharmonii Sinfonia Baltica w Słupsku. Dominice życzymy dalszych sukcesów!

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE