Reklama

Gimnazjum nr. 1 zwycięzcą edycji Programu Grantowego

Opublikowano:
Autor:

Gimnazjum nr. 1 zwycięzcą edycji Programu Grantowego - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W Gimnazjum nr 1 im. Księcia Mazowieckiego Siemowita IV odbyło się spotkanie z przedstawicielem firmy Eneris. Podczas spotkania zostały omówienie zagadnienia związane z realizacją przez gimnazjum przy ul. Polnej Programu Grantowego ENERIS, zatytułowanego „Odpady to nasz problem".

W Gimnazjum nr 1 im. Księcia Mazowieckiego Siemowita IV odbyło się spotkanie z przedstawicielem firmy Eneris. Podczas spotkania zostały omówienie zagadnienia związane z realizacją przez gimnazjum przy ul. Polnej Programu Grantowego ENERIS, zatytułowanego ?Odpady to nasz problem".

Na początku spotkania głos zabrała pani Małgorzata Kozubska, która opowiedziała, jakie działania będą podejmowane w ramach ochrony środowiska przez uczniów szkoły.

Dyrektor gimnazjum Robert Pypkowski w rozmowie z Magdaleną Sułek-Domańska, Dyrektor ds. Komunikacji ENERIS Surowce S.A. opowiedział o wyróżnieniach szkolnych za zbiórki metalu, szkła oraz makulatury przez ostatnie 5 lat oraz o pomyśle w ramach projektu dotyczącego utworzenia elektrowni wiatrowej.

Główna postać spotkania Antoni Królikowski przekazał w ręce pani koordynator projektu Małgorzacie Kozubskiej zwycięski dyplom Programu Grantowego Eneris.

 

Celem Programu Grantowego ENERIS ?Pomysły chroniące środowisko? jest ochrona środowiska poprzez realizację lokalnych działań. W ramach I edycji Programu przyznanych zostanie 13 grantów w wysokości do 5 tys. zł na działania takie jak tworzenie zielonej infrastruktury miejskiej czy integrowanie społeczności lokalnych wokół idei ochrony środowiska.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE