Reklama

Reklama

Gmina organizuje kolonie

Opublikowano: pon, 11 lip 2016 10:34
Autor:

Gmina organizuje kolonie - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Wójt Edmund Zieliński ogłosił wyniki otwartego konkursu ofert na realizację zadania publicznego z zakresu przeciwdziałania patologiom społecznym, w tym wspieranie działań wewnętrznych i zewnętrznych stowarzyszeń na rok 2016.

Reklama

Wójt Edmund Zieliński ogłosił wyniki otwartego konkursu ofert na realizację zadania publicznego z zakresu przeciwdziałania patologiom społecznym, w tym wspieranie działań wewnętrznych i zewnętrznych stowarzyszeń na rok 2016.

W przewidzianym terminie wpłynęła 1 oferta, złożona przez Związek Harcerstwa Polskiego Hufiec „Mazowsze” Płock Chorągiew Mazowiecka, która została przyjęta jako oferta spełniająca kryteria podane w konkursie.


Wójt po zapoznaniu się z opinią komisji konkursowej, biorąc pod uwagę możliwości finansowe gminy i realizację celu publicznego jaki zamierza osiągnąć gmina w zakresie przeciwdziałania uzależnieniom i patologiom społecznym, w tym wspieranie działań wewnętrznych i zewnętrznych stowarzyszeń na rok 2016 podjął decyzję, aby środki finansowe w wysokości 39 600,00 złotych zostały przyznane w następujący sposób:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (2)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.