Reklama

Gmina organizuje kolonie

Opublikowano:
Autor:

Gmina organizuje kolonie - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Wójt Edmund Zieliński ogłosił wyniki otwartego konkursu ofert na realizację zadania publicznego z zakresu przeciwdziałania patologiom społecznym, w tym wspieranie działań wewnętrznych i zewnętrznych stowarzyszeń na rok 2016.

Wójt Edmund Zieliński ogłosił wyniki otwartego konkursu ofert na realizację zadania publicznego z zakresu przeciwdziałania patologiom społecznym, w tym wspieranie działań wewnętrznych i zewnętrznych stowarzyszeń na rok 2016.

W przewidzianym terminie wpłynęła 1 oferta, złożona przez Związek Harcerstwa Polskiego Hufiec „Mazowsze” Płock Chorągiew Mazowiecka, która została przyjęta jako oferta spełniająca kryteria podane w konkursie.


Wójt po zapoznaniu się z opinią komisji konkursowej, biorąc pod uwagę możliwości finansowe gminy i realizację celu publicznego jaki zamierza osiągnąć gmina w zakresie przeciwdziałania uzależnieniom i patologiom społecznym, w tym wspieranie działań wewnętrznych i zewnętrznych stowarzyszeń na rok 2016 podjął decyzję, aby środki finansowe w wysokości 39 600,00 złotych zostały przyznane w następujący sposób:

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE