Reklama

Gminny Program Rewitalizacji zostanie poprawiony

Opublikowano:
Autor:

Gminny Program Rewitalizacji zostanie poprawiony - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Na życzenie Centrum Doradztwa Energetycznego Sp. z o.o. z Mikołowa, w piątek w sali posiedzeń Urzędu Miasta Gostynina odbyło się spotkanie w sprawie poprawy Gminnego Programu Rewitalizacji. Firma ta została wezwana do usunięcia uchybień w przygotowanym przez siebie GPR, który nie zyskał aprobaty ekspertów, powołanych przez Urząd Marszałkowski w Warszawie.

Na życzenie Centrum Doradztwa Energetycznego Sp. z o.o. z Mikołowa, w piątek w sali posiedzeń Urzędu Miasta Gostynina odbyło się spotkanie w sprawie poprawy Gminnego Programu Rewitalizacji. Firma ta została wezwana do usunięcia uchybień w przygotowanym przez siebie GPR, który nie zyskał aprobaty ekspertów, powołanych przez Urząd Marszałkowski w Warszawie.

Przedstawiciele CDE przedstawili zebranym, jakie elementy w przygotowywanym Programie zostaną poprawione/ zmienione bądź dodane.  Pani Katarzyna Płonka z Centrum Doradztwa Energetycznego wyjaśniła, iż przede wszystkim poprawione zostaną kwestie techniczne dotyczące bazy rewitalizacji. Poza tym przedstawiła harmonogram działań dot. Programu, wg którego już od wtorku rozpoczną się konsultacje GPRu.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE