Reklama

Gostynin – dodatkowa lokalizacja na mapie paczkomatów InPost!

Opublikowano:
Autor:

Gostynin – dodatkowa lokalizacja na mapie paczkomatów InPost! - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Czy wiesz, że InPost posiada obecnie już ponad 5200 paczkomatów rozsianych w całej Polsce? A do końca roku liczba ta, ma się zwiększyć o kolejne kilkaset? To obecnie najskuteczniejsza i najbezpieczniejsza forma nadania oraz odbioru przesyłki. Firma otwiera nowe punkty, by ułatwić życie w mniej obleganych lokalizacjach. Warto przyjrzeć się temu bliżej.

Czy wiesz, że InPost posiada obecnie już ponad 5200 paczkomatów rozsianych w całej Polsce? A do końca roku liczba ta, ma się zwiększyć o kolejne kilkaset? To obecnie najskuteczniejsza i najbezpieczniejsza forma nadania oraz odbioru przesyłki. Firma otwiera nowe punkty, by ułatwić życie w mniej obleganych lokalizacjach. Warto przyjrzeć się temu bliżej.

Czy wiesz, że InPost posiada obecnie już ponad 5200 paczkomatów rozsianych w całej Polsce? A do końca roku liczba ta, ma się zwiększyć o kolejne kilkaset? To obecnie najskuteczniejsza i najbezpieczniejsza forma nadania oraz odbioru przesyłki. Firma otwiera nowe punkty, by ułatwić życie w mniej obleganych lokalizacjach. Warto przyjrzeć się temu bliżej.

Dlaczego korzystasz z paczkomatów InPost? Na to pytanie, zadane wśród klientów najchętniej wybieranej firmy kurierskiej w Polsce, wciąż możemy usłyszeć tę samą odpowiedź: ponieważ jest stosunkowo tanio, bezpiecznie, wygodnie. Nie ma kolejek i dodatkowych utrudnień. Cały proces ograniczono to kilku podstawowych kroków, z którymi poradzi sobie mniej lub bardziej wprawiony użytkownik.

InPost otrzymuje wysokie oceny korzystających z ich usług, ale to nie wszystko. Rozszerzając swoje usługi oraz zwiększając liczbę punktów odbioru – ułatwia wysyłkę paczek także w mniejszych miastach. Dba o wszystkich potencjalnych klientów.

Czy nadawanie paczek w InPost jest trudne?

Nie ma prostszej formy wysyłki i odbioru paczki, niż przy okazji usług tej firmy kurierskiej. Ale co najważniejsze to przede wszystkim wygoda i elastyczność są najwyżej wskazywanymi zaletami tej usługi. Do paczkomatu można podjechać o każdej godzinie w ciągu dnia, a paczki nie musi odbierać adresat. Odbiór ze skrzynki następuje, po wpisaniu na ekranie paczkomatu: numeru paczki oraz numeru telefonu. Podaj te dane zaufanej osobie, a otrzymasz paczkę, nawet wtedy, gdy będziesz na wakacjach w innym kraju.

Nadanie paczki to z kolei kilka równie prostych kroków. Możesz wysłać paczkę bezpośrednio przy paczkomacie i opłacić zlecenie kartą lub za pomocą środków zgromadzonych w Managerze Paczek.

O tym, jak wygląda nadawanie paczek przeczytasz tu: https://inpost.pl/aktualnosci-jak-nadac-paczke-w-paczkomacie

Kolejna lokalizacja – paczkomat w Gostyninie

InPost stara się dotrzeć do wszystkich mieszkańców Polski. Nic dziwnego, że każdego roku poszerza swoją ofertę o nowe możliwości wysyłki, obsługi oraz śledzenia paczek chociażby za pomocą mobilnej aplikacji. Skuteczna obsługa nie byłaby jednak możliwa, gdyby nie zwiększano punktów odbioru. Stąd pomysł na paczkomaty w mniejszych miejscowościach np. Gostyninie. Na mapie punktów w województwie mazowieckim, wystarczy wpisać nazwę miejscowości, by zaznaczyć miejsce docelowe. Tak, jak jest to wskazane tu: https://inpost.pl/paczkomat-gostynin-gtn02n-legionow-polskich-paczkomaty-mazowieckie.

Czy InPost to jedna z najszybszych możliwości dostarczenia paczki? Tak wskazują raporty oraz wykresy. Wydaje się, że skala zadowolenia klientów będzie wzrastać, po tym, jak możliwości dystrybucyjne paczkomatów zwiększą się do kolejne kilkuset. To dobrze wróży szybkiej i bezproblemowej wysyłce, ale przede wszystkim też znacznie skraca czas oczekiwania na zamówiony produkt.

Jakie lokalizacje pojawią się na nowej mapie paczkomatów? Śledźmy na bieżąco swoją okolicę i odbierajmy paczki 24/h na dobę! To takie proste!

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE