Reklama

Gostynin ma 5 defibrylatorów! Projekt Budżetu Obywatelskiego zrealizowany

Opublikowano:
Autor:

Gostynin ma 5 defibrylatorów! Projekt Budżetu Obywatelskiego zrealizowany - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Już są! Na Pływalni Miejskiej, na stadionie, w Urzędzie Miasta, w Miejskim Centrum Kultury i MCH „Stara Betoniarnia” od przedwczoraj znajdują się defibrylatory, które w sytuacji Nagłego Zatrzymania Krążenia (NZK) mogą uratować ludzkie życie.

Już są! Na Pływalni Miejskiej, na stadionie, w Urzędzie Miasta, w Miejskim Centrum Kultury i MCH ?Stara Betoniarnia? od przedwczoraj znajdują się defibrylatory, które w sytuacji Nagłego Zatrzymania Krążenia (NZK) mogą uratować ludzkie życie.

Zakup defibrylatorów do miejsc użyteczności publicznej w Gostyninie”, zgłoszony przez Mariolę Józwiak-Węclewską do II edycji Budżetu Obywatelskiego właśnie został zrealizowany.

Pomysłodawczyni dziękuje mieszkańcom Gostynina, którzy swoimi głosami poparli realizację tego przedsięwzięcia.

- Dzisiaj możemy się razem cieszyć, że się udało. Dziękuję też za pełen profesjonalizm i zaangażowanie przedstawicielom Projekt AED – panom Tomaszowi Mazur i Łukaszowi Superson, którzy realizowali przedsięwzięcie i prowadzili szkolenia z zakresu obsługi defibrylatorów.
Umieszczanie defibrylatorów w miejscach publicznych w Gostyninie przyspieszy czas i poprawi skuteczność pierwszej pomocy, a w ogólnym rozrachunku - zwiększy bezpieczeństwo lokalnej społeczności w naszym mieście.

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE