Reklama

Gostynin powitał Nowy Rok

Opublikowano:
Autor:

Gostynin powitał Nowy Rok - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W sylwestrową noc mieszkańcy Gostynina zebrali się na Rynku Miejskim, by wspólnie pożegnać miniony, a powitać nowy - 2019 rok.

W sylwestrową noc mieszkańcy Gostynina zebrali się na Rynku Miejskim, by wspólnie pożegnać miniony, a powitać nowy - 2019 rok. 

Tuż po północy, burmistrz Paweł Kalinowski złożył życzenia wszystkim zebranym na rynku, ale też tym, którzy świętowali w swoich domach, czy na balach.

- Życzę wszystkim Państwu, aby 2019 rok przyniósł nam, jak najwięcej nadziei i poczucia satysfakcji, a także dostarczał energii i optymizmu do realizacji nowych zadań, niósł wiarę w pomyślną przyszłość. Niech nasze domy i serca wypełnia radość i miłość, byśmy mogli dostrzec, jak wiele pomocnych dłoni oraz życzliwych osób jest wokół nas. Ponadto życzę Państwu sukcesów w życiu osobistym i zawodowym, zrealizowanych przedsięwzięć i spełnionych marzeń. A naszej małej Ojczyźnie, by nieustannie się rozwijała pokonując wszelkie przeszkody oraz niezmiennie cieszyła się szacunkiem i uznaniem społeczności. Dziękuję Państwu za wspólne przywitanie Nowego 2019 roku - powiedział włodarz miasta. 

Po złożeniu sobie życzeń wszyscy zebrani w centrum miasta kontynuowali zabawę przy muzyce mechanicznej.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE