Reklama

Gostynin za 50% już w kwietniu

Opublikowano:
Autor:

Gostynin za 50% już w kwietniu - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Wielkimi krokami zbliżą się kolejna, a mianowicie już trzecia edycja akcji ,,Gostynin za 50%'. Wydarzenie odbędzie się w naszym mieście w dniach 21-23 kwietnia. Obecnie Gmina Miasta Gostynina poszukuje przedsiębiorców, którzy włączą się w akcję. Miejsca, które wezmą udział w akcji zostaną oznaczone specjalnymi plakatami.

Wielkimi krokami zbliżą się kolejna, a mianowicie już trzecia edycja akcji ,,Gostynin za 50%'. Wydarzenie odbędzie się w naszym mieście w dniach 21-23 kwietnia. Obecnie Gmina Miasta Gostynina poszukuje przedsiębiorców, którzy włączą się w akcję. Miejsca, które wezmą udział w akcji zostaną oznaczone specjalnymi plakatami.

Poprzednie dwie akcje promocyjne zakończyły się sukcesem, a mieszkańcy z niecierpliwością czekają na kolejne podobne wydarzenie. Pierwsza edycja ,,Gostynin za 50%'' odbyła się we wrześniu 2015 roku, a druga w kwietniu ubiegłego roku. Tańsze oferty nie muszą obejmować całego asortymentu, warunkiem jest jednak obniżenie cen standardowych wybranych dań, produktów lub usług o 50%. Oferta promocyjna musi obejmować minimum 2 produkty/usługi ze standardowej oferty.

Gmina Miasta Gostynina zaprasza przedsiębiorców do wzięcia udziału w akcji. Udział w przedsięwzięciu mogą wziąć:

 • hotele, motele, miejsca noclegowe,

 • restauracje, kawiarnie, cukiernie, lodziarnie, kluby, puby,

 • instytucje kultury, obiekty sportowe, rozrywkowe,

 • sklepy,

 • salony kosmetyczne, fryzjerskie,

 • przedsiębiorców oferujących usługi fotograficzne,

 • Istotą przedsięwzięcia jest promocja miasta, zwrócenie uwagi mieszkańców na ofertę lokalnych przedsiębiorców oraz zachęcenie do robienia zakupów, korzystania z wielu zróżnicowanych usług w Gostyninie. Oferta ma również przyciągać turystów, którzy zechcą odwiedzić nasze miasto. Promocja trwa przez 3 dni w godzinach otwarcia obiektów usługowych i handlowych, którzy włączyli się do akcji.

  Udostępnij na:
  Facebook
  wróć na stronę główną

  ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

  e-mail
  hasło

  Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE