Reklama

Gostyninianie zaśpiewają w Kalifornii!

Opublikowano:
Autor:

Gostyninianie zaśpiewają w Kalifornii! - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Paweł Pilichowicz i Tomasz Sarniak - tej dwójce gostyninian dane będzie zagrać w "Złotym Stanie". Soliści Vox Singers pod koniec tego tygodnia wylatują do USA by wziąć udział w jednym z najbardziej prestiżowych amerykańskich konkursach chóralnych "Golden State Choral Trophy" w kalifornijskim Monterey.

Paweł Pilichowicz i Tomasz Sarniak - tej dwójce gostyninian dane będzie zagrać w "Złotym Stanie". Soliści Vox Singers pod koniec tego tygodnia wylatują do USA by wziąć udział w jednym z najbardziej prestiżowych amerykańskich konkursach chóralnych "Golden State Choral Trophy" w kalifornijskim Monterey.

 Festiwal odbędzie się w dniach 20-24 listopada. Vox Singers i Positive Vibrations zaśpiewają w kategoriach pop i jazz. Konkurować będą z wieloma chórami amerykańskimi i tymi, które przyjadą do Monterey z całego świata. Oba składy otrzymały również zaproszenie do zaśpiewania w trakcie ceremonii otwarcia. W Vox Singers śpiewa dwóch przedstawicieli ziemi gostynińskiej - Paweł Pilichowicz i Tomasz Sarniak. Paweł Pilichowicz jest również solistą chóru, i to on, w duecie z Moniką Krystek, zaśpiewa swingowy "Taki cud i miód" w konkursie finałowym.

Tygodniowy pobyt w Monterey obfitować będzie w wiele innych koncertów. Chóry zaśpiewają nie tylko podczas tradycyjnych koncertów przyjaźni. Pobyt zbiegnie się z amerykańskim Świętem Dziękczynienia i Czarnym Piątkiem. W Czarny Piątek, 25 listopada, na monterejskim Cannery Row rozbłyśnie pierwsza bożonarodzeniowa choinka.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE