Reklama

Gostyninianin Sławomir Lasota nie złapał zadyszki

Opublikowano:
Autor:

Gostyninianin Sławomir Lasota nie złapał zadyszki  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W trakcie tegorocznej edycji Kutnowskiej Za-Dyszki dopisała zarówno pogoda, jak i frekwencja. Na stracie zameldowało się ponad 170 uczestników i uczestniczek z całej Polski, w tym również reprezentant Gostynina, Sławomir Lasota, który z czasem 44:21 min. ukończył bieg na 43. miejscu. W dzisiejszych zawodach równych sobie nie miał Ukrainiec Dmytro Didovodiuk.

W trakcie tegorocznej edycji Kutnowskiej Za-Dyszki dopisała zarówno pogoda, jak i frekwencja. Na stracie zameldowało się ponad 170 uczestników i uczestniczek z całej Polski, w tym również reprezentant Gostynina, Sławomir Lasota, który z czasem 44:21 min. ukończył bieg na 43. miejscu. W dzisiejszych zawodach równych sobie nie miał Ukrainiec Dmytro Didovodiuk.

Dystans 10 km dla jednych okazał się jedynie spacerkiem, inni na metę dobiegli z tytułową zadyszką. Najlepszym wystarczyło nieco ponad 30 minut, a większość zdołała ukończyć bieg w ciągu godziny.

Kiedy już niemal wszyscy zdążyli zgromadzić się przy scenie na placu Piłsudskiego, G. Chojnacki w towarzystwie dyrektora MOSiR-u, Pawła Ślęzaka, przystąpili do wręczania pamiątkowych dyplomów, statuetek i nagród.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE