Reklama

Gostyninianin w cztery oczy z Urbańskim! Przerósł go Pan Tadeusz

Opublikowano:
Autor:

Gostyninianin w cztery oczy z Urbańskim! Przerósł go Pan Tadeusz  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Kolejny gostyninianin wystąpił w "Milionerach"! Tym razem, mieszkańcowi Gostynina udało się przebrnąć przez eliminacje i zasiąść naprzeciwko Huberta Urbańskiego. Przemysław Dobrzyński zgarnął 1000 zł, w pytaniu, które pozwoliłoby mu podwoić tę sumę, nie poradził sobie z cytatem z "Pana Tadeusza".

Kolejny gostyninianin wystąpił w "Milionerach"! Tym razem, mieszkańcowi Gostynina udało się przebrnąć przez eliminacje i zasiąść naprzeciwko Huberta Urbańskiego. Przemysław Dobrzyński zgarnął 1000 zł, w pytaniu, które pozwoliłoby mu podwoić tę sumę, nie poradził sobie z cytatem z "Pana Tadeusza".

W 20. odcinku nowej edycji programu "Milionerzy" udział wziął Przemysław Dobrzyński, nauczyciel języka niemieckiego w szkole średniej oraz gimnazjum w Gostyninie. W studiu towarzyszyli mu żona i brat. Ich obecność pokrzepiła gostyninianina, który bez trudu poradził sobie z pytaniem eliminacyjnym, dzięki czemu mógł zasiąść na krześle naprzeciwko prowadzącego - Huberta Urbańskiego. Pan Przemysław szedł jak burza, aż do pytania za 2000 zł. Wtedy na drodze do miliona stanęło pytanie: Gdzie „panieńskim rumieńcem dzięcielina pała”? A) w „Panu Tadeuszu” B) w „Dziadach” C) w „Konradzie Walenrodzie” D) w „Kordianie”. Gostyninianin doskonale znał nawet rozwinięcie cytatu, lecz nie potrafił udzielić prawidłowej odpowiedzi. Jego typ padł na Konrada Walenroda i tak oto Pan Tadeusz wykluczył Przemysława Dobrzyńskiego z dalszej gry. iMieszkaniec Gostynina opuścił program z gwarantowanym 1000 zł. 

Przypomnijmy, że dwa tygodnie temu, w odcinku 16. na antenie TVN-u w "Milionerach" wystąpił inny gostyninianin, Mariusz Gierula, lecz niestety odpadł w eliminacjach.

Cały odcinek z udziałem Przemysława Dobrzyńskiego można obejrzeć tutaj: http://player.pl/…/milionerzy…/odcinek-20,S00E20,71743.html…

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE