Reklama

Gostyninianin w "Milionerach"!

Opublikowano:
Autor:

Gostyninianin w "Milionerach"! - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Mariusz Gierula wystąpił w nowej edycji "Milionerów", kultowego teleturnieju emitowanego na antenie tvn-u. Gostynianin poprawnie odpowiedział na pytanie eliminacyjne, jednak dwie rywalki okazały się od niego minimalnie szybsze.

Mariusz Gierula wystąpił w nowej edycji "Milionerów", kultowego teleturnieju emitowanego na antenie tvn-u. Gostynianin poprawnie odpowiedział na pytanie eliminacyjne, jednak dwie rywalki okazały się od niego minimalnie szybsze.

Emisja 16. odcinka miała miejsce wczoraj. Pytanie eliminacyjne wydawało się banalnie proste, mimo to dwoje uczestników udzieliło błędnej odpowiedzi. Z odpowiedzią problemu nie miał jednak Mariusz Gierula z Gostynina.

Zadanie brzmiało następująco: Ułóż liczby, zaczynając od najmniejszej: A: 1234 B: 1432 C:1324 D: 1342

Niestety, spośród 4 osób znających poprawną odpowiedź gostyninianin odpowiedział jako trzeci w ciągu 4,74 sek., szybsze od niego okazały się dwie inne uczestniczki, w związku z czym pana Mariusza zabrakło w grze finałowej. Cały odcinek możesz obejrzeć tutaj: http://player.pl/programy-online/milionerzy-odcinki,5045/odcinek-16,S00E16,71503.html?atpl#play

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE