Reklama

Gostyninianka o włos od wyjazdu do USA

Opublikowano:
Autor:

Gostyninianka o włos od wyjazdu do USA - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Małgorzata Leśniewska znalazła się w finale konkursu, w którym nagrodą jest wyjazd na czterotygodniowy obóz stypendialny w Stanach Zjednoczonych.

Małgorzata Leśniewska znalazła się w finale konkursu, w którym nagrodą jest wyjazd na czterotygodniowy obóz stypendialny w Stanach Zjednoczonych.

Młoda gostyninianka, która uczy się w trzeciej (gimnazjalnej) klasie Szkoły Podstawowej nr 3 im. Obrońców Westerplatte z Oddziałami Gimnazjalnymi, wzięła udział w konkursie, który jest organizowany przez przez Louis August Jonas Foundation wspólnie ze Stowarzyszeniem Polskich Wychowanków Camp Rising Sun. 
Faza eliminacyjna jest niesamowicie trudna i selektywna. Pod uwagę bierze się w niej nie tylko wyniki w nauce, ale również zainteresowania, szczególne, nietypowe osiągnięcia nie związane bezpośrednio z edukacją, a także komunikatywną znajomość języka angielskiego.
Samo zakwalifikowanie się do finału, w którym znalazło się zaledwie 18 osób z całej Polski, było dla Małgorzaty Leśniewskiej wielkim osiągnięciem. W ostatniej części skala trudności wzrosła jeszcze bardziej. Szczególnie, że w finałowej osiemnastce przeważały dziewczyny, a jedno z dwóch miejsc przeznaczone było dla chłopaka. 
Dwoje młodych Polaków znajdzie się w gronie 60 osób ze szkół gimnazjalnych 30 krajów świata, które latem wyjadą na międzynarodowy obóz do stanu Nowy Jork. Projekt służyć ma promowaniu dialogu międzynarodowego oraz wspieraniu wzajemnego zrozumienia i tolerancji wśród młodych ludzi z różnych stron świata. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE