Reklama

Gostynińscy aktorzy w Olsztynie

Opublikowano:
Autor:

Gostynińscy aktorzy w Olsztynie - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W Teatrze Narodowym im. Stefana Jaracza w Olsztynie odbyły się dwudniowe warsztaty poświęcone sztuce aktorskiej i funkcjonowaniu teatru. Wzięli w nich udział przedstawiciele Akademii Inicjatyw Młodzieżowych z Gostynina.

W Teatrze Narodowym im. Stefana Jaracza w Olsztynie odbyły się dwudniowe warsztaty poświęcone sztuce aktorskiej i funkcjonowaniu teatru. Wzięli w nich udział przedstawiciele Akademii Inicjatyw Młodzieżowych z Gostynina.

Młodzież realizująca projekt Akademii Inicjatyw Młodzieżowych „Przystanek Równość – Ale Jazda” została zaproszona do Olsztyna przez reżysera Giovanniego Castellanosa. Przygotowane przez niego dwudniowe warsztaty poświęcone były nie tylko sztuce aktorskiej, ale również funkcjonowaniu teatru. 
Uczestnicy zajęć mieli możliwość obejrzenia dwóch przedstawień wystawianych w olsztyńskim teatrze – „Nocy Helvera” wyreżyserowanej przez Giovanniego Castellanosa oraz „Fazy Delta”. Ten spektakl przygotowany został przez Studium Aktorskie im. Andrzeja Sewruka, które od lat działa przy Teatrze Dramatycznym im. Stefana Jaracza w Olsztynie.

 

– Całość pokazała nam inny, nietypowy obraz teatru i dała wspaniałe pomysły, które z pewnością wykorzystamy w naszym przyszłym działaniu – mówili młodzi gostynińscy aktorzy po powrocie z warsztatów.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE