Reklama

Gostynińscy kombatanci wybrali nowy zarząd

Opublikowano:
Autor:

Gostynińscy kombatanci wybrali nowy zarząd - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Wczoraj, w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Gostyninie odbyło się zebranie sprawozdawczo-wyborcze Związku Kombatantów RP i byłych więźniów politycznych Koła Powiatowego w Gostyninie. Podczas uroczystości wręczono odznaczenia "Za zasługi dla Związku Kombatantów", wyróżniony został m.in. Burmistrz Paweł Kalinowski.

Wczoraj, w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Gostyninie odbyło się zebranie sprawozdawczo-wyborcze Związku Kombatantów RP i byłych więźniów politycznych Koła Powiatowego w Gostyninie. Podczas uroczystości wręczono odznaczenia "Za zasługi dla Związku Kombatantów", wyróżniony został m.in. Burmistrz Paweł Kalinowski.

Spotkanie otworzył prezes kombatantów Ireneusz Zając, który powitał wszystkich zebranych, a wśród zaproszonych gości m.in.: Starostę Gostynińskiego Tomasza Matuszewskiego, Burmistrza Miasta Gostynina Pawła Kalinowskiego i ks. dziekana Ryszarda Kruszewskiego. Następnie przebywający w sali konferencyjnej uczcili minutą ciszy tych, którzy odeszli.

Po wręczeniu odznaczeń i wyborze Komisji Mandatowo-Skrutacyjnej, Wniosków i Uchwał oraz Komisji Wyborczej, zostało odczytane: sprawozdanie z pracy Zarządu Koła przez Ireneusza Zająca oraz Komisji Rewizyjnej Koła przez Wiesławę Nowicką. Po dyskusji, została podjęta uchwała w sprawie udzielenia absolutorium ustępującemu Zarządowi Koła i wybory do nowego Zarządu oraz Komisji Rewizyjnej.
W wyniku wyborów w skład Zarządu na kolejną kadencję zostali wybrani: przewodniczący zarządu – Ireneusz Zając, skarbnik – Wacława Pauli i sekretarz Wanda Dragan. W skład komisji rewizyjnej weszli: przewodnicząca Wiesława Nowicka oraz Jan Zieliński i Jerzy Kryszkowski.
Ireneusz Zając w swoim wystąpieniu podziękował zebranym za zaufanie i zadeklarował skuteczne działanie na rzecz kombatantów.
Prezes Koła Powiatowego Kombatantów otrzymał także gratulacje i życzenia wszystkiego najlepszego i wytrwałości od przybyłych gości.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE