Reklama

Gostynińscy mundurowi oddadzą krew

Opublikowano:
Autor:

Gostynińscy mundurowi oddadzą krew - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Strażacy i policjanci z powiatu gostynińskiego włączają się w ogólnopolską akcję "spoKREWnieni". W jej ramach funkcjonariusze służb podległych MSWiA, w hołdzie Żołnierzom Wyklętym, oddają krew dla osób chorych oraz ofiarom wypadków.

Strażacy i policjanci z powiatu gostynińskiego włączają się w ogólnopolską akcję "spoKREWnieni". W jej ramach funkcjonariusze służb podległych MSWiA, w hołdzie Żołnierzom Wyklętym, oddają krew dla osób  chorych oraz ofiarom wypadków.

Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji  objął patronatem akcję pt. ,, spoKREWnieni służbą”, która ma na celu oddanie hołdu Żołnierzom Wyklętym w dniu ich święta państwowego, przypadającego na dzień 1 marca, obchodzonego od 6 lat jako Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych - poprzez honorowe oddawanie krwi.

Akcja prowadzona jest na terenie całego kraju w okresie 1.03 -31.03.2018 roku. Akcja poboru krwi  na terenie  naszego powiatu z udziałem strażaków  oraz policjantów, zaplanowana została na dzień 26.03.2018 roku w godzinach 9.00 – 13.00. Krew  będzie można oddać w Ambulansie  Regionalnego Centrum  Krwiodawstwa  i Krwiolecznictwa w Warszawie Oddział Terenowy w Płocku, w tym dniu zlokalizowanym  na parkingu przed Urzędem Miasta Gostynina ul.Rynek.

W związku powyższym, apelujemy do mieszkańców naszego powiatu o wsparcie tak szlachetnej akcji poprzez osobisty udział. 
Wspólne działania służb mundurowych oraz społeczeństwa, mają dać poczucie wzajemnego wsparcia oraz integracji społecznej w zakresie honorowego krwiodawstwa. 

Pamiętajmy o tym, że nasza krew jest bezcennym, często jedynym ratującym zdrowie i życie, darem !.
 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE