Reklama

Gostynińscy policjanci mieli swoje święto!

Opublikowano:
Autor:

Gostynińscy policjanci mieli swoje święto! - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Wczoraj na dziedzińcu Zamku w Gostyninie odbył się uroczysty apel z okazji powiatowych obchodów Święta Policji. W tym szczególnym dniu funkcjonariuszom wręczone zostały rozkazy o mianowaniu na wyższe stopnie policyjne, związkowe odznaczenia i wyróżnienia od samorządowców.

Wczoraj na dziedzińcu Zamku w Gostyninie odbył się uroczysty apel z okazji powiatowych obchodów Święta Policji. W tym szczególnym dniu funkcjonariuszom wręczone zostały rozkazy o mianowaniu na wyższe stopnie policyjne, związkowe odznaczenia i wyróżnienia od samorządowców.

Uroczystości rozpoczęły się złożeniem meldunku przez dowódcę o rozpoczęciu apelu Zastępcy Mazowieckiego Komendanta Wojewódzkiego Policji mł.insp. Mirosławowi Jedynakowi. Po odegranym hymnie państwowym głos zabrał Komendant Powiatowy Policji w Gostyninie insp. Zbigniew Włodkowski, który przywitał zaproszonych gości i złożył podziękowania policjantom i pracownikom cywilnym za ich codzienną służbę i pracę.
Głównym punktem uroczystości było wręczenie aktów mianowania na wyższe stopnie policyjne. W tym roku awanse otrzymało 31 funkcjonariuszy Komendy Powiatowej Policji w Gostyninie. W trakcie uroczystości podinsp. Dariusz Brzezicki Przewodniczący Mazowieckiego Zarządu NSZZ Policjantów " wręczył Medal 25-lecia Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów" funkcjonariuszom i osobom cywilnym wspierającym działalność związku.

Nie zabrakło gratulacji podziękowań za codzienną służbę i pracę na rzecz bezpieczeństwa mieszkańców powiatu gostynińskiego. Podczas apelu odczytany został również list z życzeniami od Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji. Dodatkowo Pani Wioletta Kulpa, reprezentująca Fundację "ORLEN-DAR SERCA", przekazała na ręcę Komendanta Powiatowego Polici w Gostyninie insp. Zbigniewa Włodkowskiego darowiznę pieniężną na zakup nowego radiowozu.
Ponadto na terenie Zamku zebrani goście, ale przede wszystkim mieszkańcy mogli się zapoznać ze stanowiskami z mobilnym miasteczkiem ruchu drogowego, profilaktyczną grą planszową, promującym zawód policjanta oraz wystawą dotyczącą historii Policji Państwowej z Komendy Głównej Policji.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE