Reklama

Gostynińscy policjanci na targach edukacji i rozwoju

Opublikowano:
Autor:

Gostynińscy policjanci na targach edukacji i rozwoju - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Jakie warunki musi spełniać kandydat na policjanta? Jak wyglądają poszczególne etapy rekrutacji? Na te i wiele innych pytań odpowiadali funkcjonariusze i pracownice Zespołu Kadr i Szkolenia Komendy Powiatowej Policji w Gostyninie podczas „III Powiatowych Targów Edukacji i Rozwoju”, które odbyły się w Zespole Szkół im. Marii Skłodowskiej-Curie.

Jakie warunki musi spełniać kandydat na policjanta? Jak wyglądają poszczególne etapy rekrutacji? Na te i wiele innych pytań odpowiadali funkcjonariusze i pracownice Zespołu Kadr i Szkolenia Komendy Powiatowej Policji w Gostyninie podczas „III Powiatowych Targów Edukacji i Rozwoju”, które odbyły się w Zespole Szkół im. Marii Skłodowskiej-Curie.

Wczorajsze targi miały na celu przybliżenie specyfiki lokalnego rynku pracy. Zainteresowani służbą w Policji byli przede wszystkim ci, którzy swoją przyszłość i karierę zawodową wiążą z mundurem. Funkcjonariusze i pracownice odpowiadali na szereg pytań oraz rozdawali ulotki z informacjami dla zainteresowanych. Uczestnicy targów pracy mogli dowiedzieć się gdzie należy złożyć odpowiednie dokumenty, a także jak wyglądają poszczególne etapy rekrutacji. Policjanci wyświetlili także film instruktażowy pokazujący, jak wygląda test sprawności fizycznej. Stoisko informacyjne przygotowane przez funkcjonariuszy cieszyło się dużym zainteresowaniem.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE