Reklama

Gostynińska malarka i rysowniczka pokaże swe prace w MCK-u

Opublikowano:
Autor:

Gostynińska malarka i rysowniczka pokaże swe prace w MCK-u - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości „Przestrzenie” to ekspozycja prac pochodzącej z Gostynina Karoliny Boruszewskiej. Wernisaż wystawy odbędzie się 11 maja 2018 roku o godzinie 18:00 w Miejskim Centrum Kultury w Gostyninie w Galerii im. Pawła Tencera.

„Przestrzenie” to ekspozycja prac pochodzącej z Gostynina Karoliny Boruszewskiej. Wernisaż wystawy odbędzie się 11 maja 2018 roku o godzinie 18:00 w Miejskim Centrum Kultury w Gostyninie w Galerii im. Pawła Tencera.


– Urodziłam się w Gostyninie. Jestem absolwentką I Prywatnego Liceum Plastycznego im. Władysława Drapiewskiego w Płocku. Nad życie kocham malarstwo i rysunek. Podsumowując cztery lata nauki w liceum plastycznym... mam przyjemność zaprosić na moją wystawę – mówi Karolina Boruszewska. – Co zobaczycie? Przede wszystkim ciekawe, inspirujące mnie miejsca i ludzi, zapiski z wielu zakątków Polski i nie tylko. Dwie współgrające ze sobą dziedziny: malarstwo i rysunek!   

Pochodząca z Gostynina Karolina Boruszewska ukończyła Liceum Plastyczne im. Władysława Drapiewskiego w Płocku. Brała udział w plenerach i warsztatach malarsko-rysunkowych w Skokach k. Poznania, Łodzi, Katowicach, Poznaniu, Nieborowie, Mierkach, Cierszewie, i innych miastach. 
Swoje prace po raz pierwszy prezentowała w Miejskim Centrum Kultury w Gostyninie w 2014 roku. Dwa lata później jej twórczość podziwiać można było również na zamku gostynińskim. Kolejna wystawa indywidualna prezentowana będzie ponownie w MCK Gostynin. Karolina Boruszewska swe prace eksponowała również na wystawach zbiorowych. 
Artystka uczesniczyła w wielu konkursach plastycznych, sięgając na nich po liczne nagrody i wyróżnienia. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE