„Gostynińska piątka” za nami. Trasę przebiegło ponad stu śmiałków [ZDJĘCIA]

Opublikowano: Aktualizacja:

Wiadomości Ponad stu zawodników i zawodniczek stanęło na linii startu „Gostynińskiej piątki”. Ogólnopolski bieg wygrał śmiałek z Iławy.

Wydarzenie miało miejsce w niedzielne przedpołudnie i przyciągnęło do siebie biegaczy z całego regionu. Byli sportowcy z Gostynina, Płocka czy Iławy. Wszyscy musieli pokonać 5 km odcinek wyznaczony na terenach Zamku Gostynińskiego.

Najlepszy czas uzyskał Adrian Przybyła z Iławy, który dobiegając do mety z wynikiem 14.29. Miejsce drugie zajął Adrian Bednarek z Bydgoszczy z wynikiem 15.10, a trzecie miejsce zajął Artur Kamiński z Płocka - 16.02.

Najszybszy z grupy gostynińskich biegaczy był Andrzej Piętka. Do mety dobiegł także burmistrz Gostynina. Paweł Kalinowski uzyskał czas 26.08.

Najlepszy wynik w grupie kobiet - 18.33 uzyskały dwie zawodniczki, a mianowicie Julia Szymkowicz z Bobrownik i Agnieszka Przybyła z Iławy.

Szczególne uznanie także dla 65-letniej Teodozji Józwiak z Gostynina, która uzyskała czas 26.11 i 68-letniego Andrzeja Kujawskiego, który dobiegł do mety z wynikiem – 24.59.