Reklama

Gostynińska policja z nowym samochodem

Opublikowano:
Autor:

Gostynińska policja z nowym samochodem - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Nowy nieoznakowany samochód służbowy zakupi wkrótce Komenda Powiatowa Policji w Gostyninie. Zakup będzie możliwy dzięki darowiźnie od Fundacji „ORLEN – DAR SERCA”, która przekazała środki w wysokości połowy wartości auta.

Nowy nieoznakowany samochód służbowy zakupi wkrótce Komenda Powiatowa Policji w Gostyninie. Zakup będzie możliwy dzięki darowiźnie od Fundacji ?ORLEN ? DAR SERCA?, która przekazała środki w wysokości połowy wartości auta.

Przekazanie symbolicznego czeku z rąk przedstawiciela PKN ORLEN miało miejsce w ramach Powiatowych Obchodów Święta Policji, które odbyły się na dziedzińcu Zamku Gostynińskiego. Podczas wydarzenia zgromadzeni mieli okazję być świadkami ceremonii wręczenia odznaczeń i nadania awansów zasłużonym funkcjonariuszom.

Nowy samochód to większa mobilność policjantów dająca także większe możliwości przeciwdziałania przestępczości. Fundacja „ORLEN – DAR SERCA” nie pierwszy raz wspiera społeczność lokalną Gostynina. W ubiegłym roku Komenda Powiatowa otrzymała kartę na zakup paliwa do samochód służbowych o wartości 10 000 tysięcy złotych. W czerwcu zaś Fundacja przekazała podopiecznym Domu Dziecka w Gostyninie pięć laptopów, na których dzieci korzystają z programów edukacyjnych, uczą się języków obcych, słuchają muzyki oraz oglądają filmy.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE