Reklama

Gostyniński debiut w Orlen Warsaw Marathonie

Opublikowano:
Autor:

Gostyniński debiut w Orlen Warsaw Marathonie - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Sławomir Lasota, jeden z najlepszych w naszym regionie kolarzy-amatorów zmienił sportową specjalizację i zaczął startować w biegach długodystansowych. W niedzielę 22 kwietnia zadebiutował w najbardziej znanym maratonie w Polsce.

Sławomir Lasota, jeden z najlepszych w naszym regionie kolarzy-amatorów zmienił sportową specjalizację i zaczął startować w biegach długodystansowych. W niedzielę 22 kwietnia zadebiutował w najbardziej znanym maratonie w Polsce.

Sławomir Lasota przez wiele lat startował w kolarskich maratonach MTB dla amatorów. Niemal zawsze do domu wracał z nagrodami za miejsca w pierwszej trójce swojej kategorii wiekowej. W końcu uznał jednak, że warto byłoby zmienić sportową specjalizację i zaczął treningi biegow


– Po pół roku przygotowań zrealizowałem kolejne swoje marzenie i przebiegłem królewski dystans – relacjonuje Sławomir Lasota. Wprawdzie zakładałem czas o 10 minut lepszy, ale wiatr w twarz w drugiej części dystansu pozbawił mnie złudzeń. Ostatnie 6 kilometrów pokonałem tylko siłą woli. Wiem już jednak, gdzie popełniłem błędy i jesienią spróbuję pobiec szybciej. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE