Reklama

Gostyniński gitarzysta wystąpił w programie TVN Style!

Opublikowano:
Autor:

Gostyniński gitarzysta wystąpił w programie TVN Style!  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Starą Betoniarnię zamienił na Pannę Młodą - choć to był tylko jednodniowy epizod, nie wyklucza, że będą kolejne. Mowa o Dominiku Janiszewskim, lokalnym gitarzyście, który w tym tygodniu wystąpił w programie "I nie opuszczę Cię aż do ślubu" emitowanym na antenie TVN Style.

Starą Betoniarnię zamienił na Pannę Młodą - choć to był tylko jednodniowy epizod, nie wyklucza, że będą kolejne. Mowa o Dominiku Janiszewskim, lokalnym gitarzyście, który w tym tygodniu wystąpił w programie "I nie opuszczę Cię aż do ślubu" emitowanym na antenie TVN Style.

Pochodzący z Belna Dominik Janiszewski, na co dzień prowadzi swoją szkołę nauki gry na gitarze w MCH Stara Betoniarnia. W wolnych chwilach również chwyta za wiosło, oddając się mocnym brzmieniom w kutnowskim zespole "Nightmares". Niedawno miał jednak okazję skosztować chleba z zupełnie innego pieca. Młody gitarzysta wystąpił w 5. sezonie programu Izabeli Janachowskiej "I nie opuszczę Cię aż do ślubu".

Odcinek z jego udziałem został wyemitowanych w tym tygodniu na kanale TVN Style. D. Janiszewski, w towarzystwie kamer telewizyjnych akompaniował Pannie Młodej, która zaśpiewała specjalnie dla swojego wybranka. Jak lokalny wirtuoz gitary czuł się w świetle fleszy?

- Nie był to mój pierwszy raz przed kamerą, choć w ogólnopolskiej telewizji do tej pory jeszcze mnie nie było. Wspomnienia z planu mam bardzo pozytywne, odcinek kręcony był w przyjaznej atmosferze i z pewnością było to dla mnie kolejne ciekawe doświadczenie. Bardzo możliwe, że niedługo znów będzie można zobaczyć mnie w telewizji - mówi w rozmowie z naszym dziennikarzem Dominik Janiszewski.  

Jeśli nie zdążyliście obejrzeć odcinka z udziałem gostynińskiego gitarzysty, nic straconego. Powtórka programu odbędzie się już w sobotę, 7 kwietnia o godz. 13.15. Ponadto fragment odcinka z udziałem Pana Dominika obejrzeć możesz TUTAJ: https://www.tvnstyle.pl/programy/i-nie-opuszcze-cie-az-do-slubu,14113.html Naszych czytelników zapraszamy na reemisję, a Dominikowi Janiszewskiemu życzymy kolejnych sukcesów!

 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE