Reklama

Gostyniński licealista w finale Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej

Opublikowano:
Autor:

Gostyniński licealista w finale Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Filip Trawczyński, uczeń Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusza Kościuszki w Gostyninie, zajął pierwsze miejsce w mazowieckim finale Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom”.

Filip Trawczyński, uczeń Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusza Kościuszki w Gostyninie, zajął pierwsze miejsce w mazowieckim finale Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom”. 

W wojewódzkim finale uczestniczyli zwycięzcy eliminacji powiatowych z terenu całego województwa mazowieckiego. Rywalizacja odbywała się w trzech grupach wiekowych: klas I- VI szkół podstawowych, klas VII–VIII szkół podstawowych i II–III gimnazjum oraz szkół ponadgimnazjalnych.
Mazowiecki finał podzielony został na dwie części. W pierwszej z nich trzeba było poradzić sobie z testem, który obejmował 30 pytań teoretycznych. W części drugiej najlepsi z finalistów musieli zmierzyć się z pytaniami ustnymi.
W kategorii uczniów szkół ponadgimnazjalnych pierwsze miejsce zajął Filip Trawczyński, który uczy się w gostynińskim LO im. Tadeusza Kościuszki, związany również z Ochotniczą Strażą Pożarną z Sierakówka. Dzięki temu będzie mógł wziąć udział w Finale Centralnym Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom”, który w dniach 1-3 czerwca obędzie się w Świdwinie w województwie zachodniopomorskim.
Specjalnie dla uczestników mazowieckiego finału przygotowany został koncertu orkiestry OSP Nadarzyn i pokaz bezpieczeństwa pożarowego KP PSP w Pruszkowie. 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE