Reklama

Gostyniński policjant wicemistrzem MMA!

Opublikowano:
Autor:

Gostyniński policjant wicemistrzem MMA! - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Na co dzień służy w gostynińskiej policji, a gdy zrzuca mundur zamienia się w prawdziwego mistrza sztuk walki. Mowa o posterunkowym Krzysztofie Osmałce, który zajął II miejsce w V Mistrzostwach Polski Służb Mundurowych w MMA!

Na co dzień służy w gostynińskiej policji, a gdy zrzuca mundur zamienia się w prawdziwego mistrza sztuk walki. Mowa o posterunkowym Krzysztofie Osmałce, który zajął II miejsce w V Mistrzostwach Polski Służb Mundurowych w MMA!

Zawody odbyły się dniach 16-17 września w Toruniu. Post. Krzysztof Osmałek z Ogniwa Ptrolowo-Interwencyjnego zdobył II miejsce w rywalizacji MMA (ang. Mixed Martial Arts) w kategorii -66kg. Policjant sportami walki interesuje się od najmłodszych lat, a od pięciu sukcesywnie trenuje MMA.  

Do rywalizacji w mistrzostwach, które odbyły się w toruńskiej hali widowiskowo-sportowej, zgłosiło się kilkudziesięciu zawodników  m.in. funkcjonariusze Policji, Biura Ochrony Rządu, Straży Miejskiej oraz żołnierze, strażacy, strażnicy więzienni czy celnicy. Głównym celem zawodów  jest integracja społeczności mundurowych w sportowym i koleżeńskim duchu, promowanie sztuk walki i wszechstronnego treningu, którego efekty przekładają się na skuteczność w codziennej służbie, a więc i bezpieczeństwo.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE