Reklama

Gostyniński wokalista wydaje solowy album

Opublikowano:
Autor:

Gostyniński wokalista wydaje solowy album - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W kwietniu pojawi się na rynku płyta Pawła Pilichowicza „Życia szczegół”. Gostyniński wokalista to kolejny artysta związany z chórem Vox Singers, który zdecydował się na wydanie solowego albumu.

W kwietniu pojawi się na rynku płyta Pawła Pilichowicza „Życia szczegół”. Gostyniński wokalista to kolejny artysta związany z chórem Vox Singers, który zdecydował się na wydanie solowego albumu.

Kończą się ostatnie prace nad miksowaniem albumu, który zostanie wydany przez bardzo prestiżowe wydawnictwo Soliton z Sopotu. Autorem słów do wszystkich utworów jest Krzysztof Cezary Buszman. Muzykę skomponowali Maciej Bieniek, Monika Gromek, Robert Majewski, Krzysztof Misiak, Tomasz Sarniak oraz Mateusz Szulborski.
W nagraniu płyty wzięli udział wokaliści Ryszard Wolbach, kwartet Positive Vibrations (Anna Kruszyńska-Strzemięczna, Monika Świtkiewicz, Łukasz Grocki i Tomasz Jeżewski) oraz Maciej Bieniek, Robert Majewski, Dariusz Petera i Tomasz Sarniak (instrumenty klawiszowe); Marek „ Magneto” Jończyk, Tomasz Sarniak, Łukasz „ Bolo” Tomczak i Paweł „Zało” Załęski (instrumenty perkusyjne); Grzegorz „ Gumiś” Leliński, Mateusz  Szulborski, Dariusz Świtalski i Andrzej Zielak (gitara basowa), Michał Bartosiak, Krzysztof Misiak, Tomasz „ Dziadek” Nowakowski, Jarosław Nyckowski i Mateusz Szulborski (gitary), Andrzej Zielak (kontrabas), Michał Borowski, Sebastian Feliciak i Piotr Jędraszczak (saksofony), Piotr Kelm (skrzypce) oraz Piotr Krzemiński (trąbka).

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE