Reklama

Gostynińskie Ananasy z kolejnym sukcesem

Opublikowano:
Autor:

Gostynińskie Ananasy z kolejnym sukcesem - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Zespół taneczny Ananasy działający przy Szkole Podstawowej nr 3 sięgnął po trzecie miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Tańca „Taneczne Miraże”,

Zespół taneczny Ananasy działający przy Szkole Podstawowej nr 3 sięgnął po trzecie miejsce ww Ogólnopolskim Konkursie Tańca „Taneczne Miraże”, 

„Taneczne Miraże” były zorganizowane w Bydgoszczy już po raz dziewiętnasty. Impreza od wielu lat gromadzi na starcie formacje, które prowadzone są przez kluby taneczne, szkoły tańca i ośrodki kultury z tak mocnych ośrodków jak Szczecin, Kołobrzeg, Poznań, Leszno, Bydgoszcz czy Toruń. 
Jurorzy oceniające konkursowe zmagania uznało jednak, że nasze Ananasy w niczym nie ustępują rutyniarzom. A przygotowany na „Taneczne Miraże” układ „Wariacje na temat...” zachwycił wszystkich. Gostynińska formacja popisała się fantastyczną techniką wykonania, doskonałą synchronizacją oraz dynamiką. 
Kluczem do sukcesu w Bydgoszczy były interesujące układy przygotowane przez doskonałe


– Chciałyśmy podziękować serdecznie zawsze gotowym do pomocy rodzicom, Radzie Miasta, dyrekcji naszej szkoły oraz sponsorom – powiedziała Sylwia Osmolak. – To dzięki nim zespół Ananasy od dwudziestu lat cięgle się rozwija, bawi, urozmaica imprezy i promuje nasze miasto.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE