Reklama

Gostynińskie Dni Seniora

Opublikowano:
Autor:

Gostynińskie Dni Seniora - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Już w najbliższy piątek i sobotę odbędą się Gostynińskie Dni Seniora. Święto seniorów obchodzić będziemy w naszym mieście już po raz drugi. Tegoroczna edycja odbędzie się pod hasłem „Promocja zdrowego stylu życia".

Już w najbliższy piątek i sobotę odbędą się Gostynińskie Dni Seniora. Święto seniorów obchodzić będziemy w naszym mieście już po raz drugi. Tegoroczna edycja odbędzie się pod hasłem ?Promocja zdrowego stylu życia".

Organizatorzy przygotowali dla seniorów ciekawe wykłady, które rozpoczną się już piątek o godzinie 16 w Miejskim Centrum Kultury. Pierwszy wykład  „Zmiana nawyków żywieniowych i dobór suplementacji witaminą D3" poprowadzi  Anna Roszak. O godzinie 17 seniorzy będą mogli wysłuchać wykładu Janusza Milwicza na temat radzenia sobie z problemami układu pokarmowego i  układu krążenia.  O godzinie 18, Jolanta Śmiałkowska przedstawicielka firmy Colway przedstawi seniorkom metody pielęgnacji skóry w wieku dojrzałym.

W sobotę od godziny 14  spotkanie rozpocznie się od treningu motywacyjnego z Ewą Skierką-Uche, z pomocą której seniorzy będą mogli na nowo zmotywować się do działania. Po spotkaniu  odbędzie się wykład Jarosława Słonia na temat "Naturalnych sposobów na lepsze zdrowie".

W organizację tegorocznej imprezy włączyły się:  Anna Roszak, Jolanta Śmiałkowska i firma Colway, Ewa Skierska-Uche i firma Evnelo,  Agnieszka Korajczyk-Szyperska i IdG a także Miejskie Centrum Kultury.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE