Reklama

Gostynińskie świętowanie

Opublikowano:
Autor:

Gostynińskie świętowanie - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Miejska Wigilia pod Ratuszem odbędzie się w sobotę 16 grudnia o 12.00. A o 15.00 na Zamku rozpocznie się spotkanie „Kolęda łączy pokolenia”.

Miejska Wigilia pod Ratuszem odbędzie się w sobotę 16 grudnia o 12.00. A o 15.00 na Zamku rozpocznie się spotkanie ?Kolęda łączy pokolenia?.

Tegoroczne spotkanie wigilijne burmistrz Paweł Kalinowski organizuje wraz z Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej. Ratuszowa wigilia rozpocznie się w samo południe. A trzy godziny później gostynianie spotkają się na Zamku, aby przekonać się, że „Kolęda łączy pokolenia”.
Przez cały czas (aż do 19.00) w Krainie Świętego Mikołaja będzie można wziąć udział w Kiermaszu Bożonarodzeniowym, zajrzeć do fabryki ozdób choinkowych i dołączyć się do rodzinnego strojenia choinki i wysłać list do Świętego Mikołaja.
O 15.30 rozpocznie się koncert Gminnego Chóru Vox Cordis, a po jego zakończeniu burmistrz Gostynina wraz z wójtem gminy Gostynin dokonają oficjalnego otwarcia imprezy, O 16.15 dzieci ze Szkoły Podstawowej w Solcu zaproszą na jasełka, a na 16.45 przewidziana jest wspólna modlitwa i dzielenie się opłatkiem. O 17.00 kolędy śpiewać będzie młodzieżowy zespół muzyczny parafii świętego Marcina w Gostyninie Mocni w Uchu. Swoje umiejętności zaprezentuje też Gminna Orkiestra Dęta FoxOdeon. Kolędy zaśpiewa również Zbigniew Chojnacki. Na 18.45 zaplanowany został ostatni punkt programu – degustacja potraw wigilijnych.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE