Reklama

Grażyna Wolszczak wystąpi w Sannikach!

Opublikowano:
Autor:

Grażyna Wolszczak wystąpi w Sannikach! - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W najbliższą niedzielę, o godzinie 14 w sali koncertowej pałacu w Sannikach odbędzie się koncert fortepianowy. Przy klawiszach zasiądzie Weronika Chodakowska, doskonała pianistka młodego pokolenia. Towarzyszyć będzie jej Grażyna Wolszczak, polska aktorka teatralna, filmowa i telewizyjna, która występowała w Teatrze Polskim, Teatrze Studio, Północnym Centrum Sztuki, Teatrze Rozmaitości, Dramatycznym. Zagrała też w wielu filmach.

W najbliższą niedzielę, o godzinie 14 w sali koncertowej pałacu w Sannikach odbędzie się koncert fortepianowy. Przy klawiszach zasiądzie Weronika Chodakowska, doskonała pianistka młodego pokolenia. Towarzyszyć będzie jej Grażyna Wolszczak, polska aktorka teatralna, filmowa i telewizyjna, która występowała w Teatrze Polskim, Teatrze Studio, Północnym Centrum Sztuki, Teatrze Rozmaitości, Dramatycznym. Zagrała też w wielu filmach.

W filmie "Ja wam pokażę!" Grażyna Wolszczak zagrała po raz pierwszy główną rolę. Jej rola Judyty została nagrodzona na festiwalu w Chinach w październiku 2007 r. Aktorka wystąpiła również na charytatywnym koncercie ze Zbigniewem Wodeckim i zaśpiewała piosenkę „Baw mnie” wydaną na płycie „Vivy!” w 2006. Aktorkę możemy oglądać na deskach Teatru Komedia i na Scenie Prezentacje.

Jest współautorką książki „Jak być zawsze młodą, piękną i bogatą”, która została wydana w 2008 roku.

Po koncercie organizatorzy zapraszają na otwarcie wystawy fotografii Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju Fotografii Humanistycznej „Foto Humanum”. Galeria zdjęć nosi nazwę „Pałac w Sannikach. Na strunach historii” i jest wynikiem pleneru, który miał miejsce w Zespole Pałacowo-Parkowym. Z kolei w parkowej alei prezentujemy wystawę plenerową „Mateusz Gliński, kompozytor – 125 rocznica urodzin”.

Bilety w cenie 15 i 7 zł można rezerwować na stronie internetowej www.ecasanniki.pl w zakładce BILETY. Grupy zorganizowane prosimy o kontakt mailowy sekretariat@ecasanniki.pl lub telefoniczny 24 268 11 08.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE