Reklama

Grażyna Zielińska gościła w Szczawinie Kościelnym

Opublikowano:
Autor:

Grażyna Zielińska gościła w Szczawinie Kościelnym - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W ubiegłym tygodniu w Szczawinie Kościelnym odbyło się spotkanie ze znaną aktorką Grażyną Zielińską. Wydarzenie zorganizowane zostało dzięki miejscowej Gminnej Bibliotece Publicznej. Aktorka znana jest z takich seriali jak Ranczo, czy Plebania.

W ubiegłym tygodniu w Szczawinie Kościelnym odbyło się spotkanie ze znaną aktorką Grażyną Zielińską. Wydarzenie zorganizowane zostało dzięki miejscowej Gminnej Bibliotece Publicznej. Aktorka znana jest z takich seriali jak Ranczo, czy Plebania.

Grażyna Zielińska to polska aktorka teatralna i filmowa. Absolwentka PWST we Wrocławiu. W 2002 odznaczona została Srebrnym Krzyżem Zasługi. Od 1986 aktorka Teatru Dramatycznego im. Jerzego Szaniawskiego w Płocku. Urodzona w Dzierżoniowie, dawniej mieszkająca we Wrocławiu, a dziś w Płocku. Publiczności znana jest przede wszystkim z ról w wielu polskich serialach, m.in. ,,Ranczo", ,,Plebania", czy ,,Na dobre i na złe". 

Dzięki aktorce goście spotkania zostali przeniesieni w świat teatru i filmu. Na spotkaniu z Grażyną Zielińską nie zabrakło miłośników serialu ,,Ranczo’’, w którym jedna z najbardziej lubianych polskich aktorek wcieliła się w rolę babki. Wszyscy fani wilkowyjskich klimatów z pewnością znają jej tajemniczą postać, która zajmowała się ziołolecznictwem. Na spotkaniu w Szczawinie Kościelnym aktorka opowiadała o swoim życiorysie i rolach filmowych. Nie zabrakło również kilku lekcji, w których pani Grażyna pokazywała, jak można zagrać smutek radości.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE