Reklama

Groźny pożar przy ul. Glinianej: spłonął garaż z autem

Opublikowano:
Autor:

Groźny pożar przy ul. Glinianej: spłonął garaż z autem - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Samochód osobowy spłonął doszczętnie w wyniku pożaru, do którego doszło w piątek wieczorem przy ul. Glinianej. Dzięki szybkiej akcji gostynińskich strażaków, udało się uniknąć rozprzestrzenienia ognia na sąsiednie budynki. Co więcej, istniało podejrzenie, że w płonącym budynku znajduje się człowiek.

Samochód osobowy spłonął doszczętnie w wyniku pożaru, do którego doszło w piątek wieczorem przy ul. Glinianej. Dzięki szybkiej akcji gostynińskich strażaków, udało się uniknąć rozprzestrzenienia ognia na sąsiednie budynki. Co więcej, istniało podejrzenie, że w płonącym budynku znajduje się człowiek.

Zgłoszenie o pożarze wpłynęło do gostynińskiej straży ok. godz. 20:20. W ogniu stanął jeden z garaży znajdujący się w kompleksie budynków przy ul. Glinianej. Do akcji zadysponowano 2 zastępy JRG Gostynin.

- Otrzymaliśmy informacje, że w garażu może znajdować się człowiek. Po ugaszeniu ognia, na szczęście okazało się, że w środku nikogo nie było - wyjaśnia Mariusz Ostrowski, rzecznik prasowy KP PSP w Gostyninie.

Akcja gaśnicza trwała 1,5 godziny. Prawdopodobną przyczyną pożaru było zwarcie instalacji elektrycznej w samochodzie osobowym. Straty szacuje się na ok. 30 tys. zł

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE