Reklama

Gruba kasa dla GCE i "Elektryka". Powiat podpisał intratną umowę

Opublikowano:
Autor:

Gruba kasa dla GCE i "Elektryka". Powiat podpisał intratną umowę - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Powiat gostyniński został oficjalnym partnerem opiewającego na 120 mln zł projektu Agencji Rozwoju Mazowsza. Dzięki umowie, do Gostynińskiego Centrum Edukacyjnego i Zespołu Szkół im. M. Skłodowskiej Curie, tylko na sam początek trafi 850 tys. zł. uczniów i nauczycieli. Kolejny zastrzyk gotówki to kwestia czasu.

Powiat gostyniński został oficjalnym partnerem opiewającego na 120 mln zł projektu Agencji Rozwoju Mazowsza. Dzięki umowie, do Gostynińskiego Centrum Edukacyjnego i Zespołu Szkół im. M. Skłodowskiej Curie, na sam początek  trafi 850 tys. zł. Kolejny zastrzyk gotówki to kwestia czasu.

Wczoraj przedstawiciele powiatu gostynińskiego w osobach starosty Tomasza Matuszewskiego, wicestarosty Jana Kazimierza Krzewickiego i skarbnik powiatowej Elżbiety Kijek podpisali umowę włączającą gostynińskie szkoły zawodowe do projektu "Zintegrowany rozwój szkolnictwa. W rezultacie GCE i "Elektryk" zostały włączone do działań projektowych RPO WM 2020 i uzyskają kolejne środki na rozwój. Wartość projektu to 120 mln. złotych, z czego na początek do Gostynina trafi ok 850 tys zł. Pieniądze te przeznaczone zostaną na uruchomienie nowych kierunków kształcenia, staże, praktyki zawodowe i specjalistyczne szkolenia zawodowe.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE