Reklama

Grupa gostynińskich przedszkolaków odwiedziła bibliotekę

Opublikowano:
Autor:

Grupa gostynińskich przedszkolaków odwiedziła bibliotekę - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Najmłodsi kandydaci na czytelników doskonale bawili się podczas odwiedzin w bibliotece. Spędzony tam czas na pewno nie będzie stracony. Może za to zaowocować w przyszłości.

Najmłodsi kandydaci na czytelników doskonale bawili się podczas odwiedzin w bibliotece. Spędzony tam czas na pewno nie będzie stracony. Może za to zaowocować w przyszłości.

Grupa najmłodszych dzieci z Przedszkola nr 5 odwiedziła dział dziecięco-młodzieżowy Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Jakuba z Gostynina. Kiedy pada deszcz, na dworze jest pochmurno, zimno i mało przyjemnie, dzieci śpiewają: 

,,Słoneczko późno dzisiaj wstało i w takim bardzo złym humorze ..." 

Biblioteka to jednak takie miejsce, w którym pogoda nie ma żadnego znaczenia. Na ustach dzieci, które tam przychodzą, zawsze goszczą piękne uśmiechy. Wszystko dzięki wspaniałej, ciepłej atmosferze, o którą idealnie potrafią zadbać panie bibliotekarki. To właśnie one opowiedziały swoim młodym gościom, na czym polega praca w bibliotece, jak wyglądają księgozbiory, jak się je kataloguje i do czego w bibliotece służą komputery. 

Wizyta w bibliotece bardzo się dzieciom spodobała. Można więc mieć nadzieję, że kiedy nauczą się już czytać, zostaną wiernymi czytelnikami 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE