Reklama

Grupa "Schody" i gostynińskie PaTrole na przystanku PaT

Opublikowano:
Autor:

Grupa "Schody" i gostynińskie PaTrole na przystanku PaT - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Zamiast alkoholu czy narkotyków – pasja. Wśród niemalże tysiąca młodych osób z całej Polski, była również grupa z Gostynina, która wzięła udział w V Mazowieckim Przystanku PaT w Sokołowie Podlaskim.

Zamiast alkoholu czy narkotyków ? pasja. Wśród niemalże tysiąca młodych osób z całej Polski, była również grupa z Gostynina, która wzięła udział w V Mazowieckim Przystanku PaT w Sokołowie Podlaskim.

Podczas V Przystanku PaT, gostynińska grupa „Schody” (działająca już 4 rok), brała udział w warsztatach z najróżniejszych dziedzin prowadzonych przez wielu ciekawych instruktorów takich jak: Jan Goliński (fotografia), Branko Bebe Bielopotocky (hip-hop), Adrianna Malecka (teatr), czy Robert Osam (wokal). Warto podkreślić, że nasi PaTowcy z Gostynina: Julka i Konrad,  zachwycali swoim głosem podczas koncertu warsztatu wokalnego Roberta Osama.

Przystanek PaT jest ogromnym przedsięwzięciem, na którym nie mogło zabraknąć służb mundurowych. Zadaniem PaTrolu jest zapewnienie bezpieczeństwa, pomoc w przygotowaniach oraz uprzątnięcie bałaganu po całym wydarzeniu. Dowódcą był aspirant sztabowy Krzysztof Olszar z Komendy Powiatowej Policji w Gostyninie.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE