Reklama

Gwiazda The Voice of Poland zagra dla pani Joli!

Opublikowano:
Autor:

Gwiazda The Voice of Poland zagra dla pani Joli! - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Wielkie serca zabiją w rytmie dobrej muzyki. Cierpiąca na nowotwór mieszkanka naszego powiatu - pani Jola, otrzyma kolejny zastrzyk nadziei oraz funduszy, które pomogą jej wygrać walkę z chorobą. Na płockiej scenie wystąpi bowiem półfinalista programu Voice of Poland, a w trakcie koncertu odbędzie się zbiórka pieniędzy.

Wielkie serca zabiją w rytmie dobrej muzyki. Cierpiąca na nowotwór mieszkanka naszego powiatu - pani Jola, otrzyma kolejny zastrzyk nadziei oraz funduszy, które pomogą jej wygrać walkę z chorobą. Na płockiej scenie wystąpi bowiem półfinalista programu Voice of Poland, a w trakcie koncertu odbędzie się zbiórka pieniędzy.

Pani Jola mieszka w Sielcach (gmina Sanniki). Zdiagnozowano u niej ostrą białaczkę limfatyczną. Ostatnią deską ratunku jest Blinatumomab, lecz terapia to koszt prawie pół miliona złotych. Jak na razie udało się zebrać 327 tys. zł, wciąż brakuje ok. 150 tys. zł. W osiągnięciu tego celu pomóc ma koncert, który odbędzie się już 17 marca w Browarze Tumskim w Płocku godzinach 21:00 - 22:30. Gwiazdą będzie półfinalista Voice of Poland, Amerykanin Sami Harb. Podczas koncertu będzie można nie tylko świetnie się bawić, ale także pomóc pani Joli biorąc udział w zbiórce pieniędzy.

Aby dołożyć przysłowiową cegiełkę do zakupu przełomowego leku należy wysłać sms pod numer 72365 o treści: S5393. Koszt wysłania 1 sms to 2,46 zł brutto. Kolejną możliwością wsparcia jest kliknięcie przycisku "wesprzyj" na stronie fundacji "Sie Pomaga"

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE