Reklama

Hala sportowa "Trójki" lśni nowością

Opublikowano:
Autor:

Hala sportowa "Trójki" lśni nowością - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Dobiega końca remont podłogi w hali sportowej w Szkole Podstawowej nr 3. Stary, wysłużony parkiet odszedł już w zapomnienie, a zastąpiła go sportowa podłoga z nawierzchni poliuretanowej. Halę czekają jeszcze kolejne zabiegi.

 Dobiega końca remont podłogi w hali sportowej w Szkole Podstawowej nr 3. Stary, wysłużony parkiet odszedł już w zapomnienie, a zastąpiła go sportowa podłoga z nawierzchni poliuretanowej. Halę czekają jeszcze kolejne zabiegi. 

Wykonane zostanie również malowanie linii boisk do gry w kosza, w siatkówkę, w piłkę ręczną oraz w tenisa ziemnego. Ponadto zainstalowane zostaną tuleje pod słupki, przekazano także środki finansowe na zakup nowych bramek i siatek.

Wykonawcą jest wrocławska  firma Arkadia-Sport, która w zapytaniu ofertowym przedstawiła najkorzystniejszą cenę za wykonanie remontu podłogi -157.088,15 zł.

- Cieszę się, że nauczyciele i uczniowie w końcu doczekali się remontu, który nie tylko poprawi estetykę hali, ale przede wszystkim bezpieczeństwo - mówi burmistrz Paweł Kalinowski. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE