Reklama

Hubert Jaśkiewicz z rekordem życiowym!

Opublikowano:
Autor:

Hubert Jaśkiewicz z rekordem życiowym! - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Gostyninianin Hubert Jaśkiewicz ponownie pokazał klasę! W Pierwszym Letnim Biegu Trzech Jezior Trzemeszno oraz Piątym Półmaratonie Dwóch Mostów w Płocku nasz reprezentant dwukrotnie stanął na podium.

Gostyninianin Hubert Jaśkiewicz ponownie pokazał klasę! W Pierwszym Letnim Biegu Trzech Jezior Trzemeszno oraz Piątym Półmaratonie Dwóch Mostów w Płocku nasz reprezentant dwukrotnie stanął na podium.

Zawody w Trzemesznie (woj. Wielkopolskie) odbywały się 4 września. Trasa do pokonania wynosiła 15 kilometrów. Udział wzięło około 180 zawodników, natomiast nasz biegacz zajął 3 miejsce w kategorii Open z czasem 57.25. Tym samym Hubert Jaśkiewicz dobiegając do mety ustanowił swój nowy rekord życiowy na tym dystansie.

Kolejne zawody odbywały się w ubiegłą niedzielę w Płocku. Tym razem trasa do pokonania wynosiła 21 kilometrów, a bieg ten ukończyło aż 723 osoby. Hubert zajmując 21 miejsce w kategorii Open z czasem 1.24.42 zajął również 3 miejsce w swojej kategorii wiekowej. Klub gostynińskiego biegacza Płock Biega No Age Limit zakwalifikował się do czołówki, zajmując trzecie miejsce.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE