Reklama

I Zamkowe Targi Zdrowia i Urody w Gostyninie

Opublikowano:
Autor:

I Zamkowe Targi Zdrowia i Urody w Gostyninie - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W sobotę odbyła się pierwsza edycja Zamkowych Targów Zdrowia i Urody. Wydarzenie przyciągnęło szczególną uwagę pań, gdyż dedykowane było profesjonalistom z branży usług kosmetycznych, beauty, Spa&wellness. Imprezie towarzyszyły m. in. pokazy, warsztaty, prezentacje i konkursy.

W sobotę odbyła się pierwsza edycja Zamkowych Targów Zdrowia i Urody. Wydarzenie przyciągnęło szczególną uwagę pań, gdyż dedykowane było profesjonalistom z branży usług kosmetycznych, beauty, Spa&wellness. Imprezie towarzyszyły m. in. pokazy, warsztaty, prezentacje i konkursy.

Po oficjalnym rozpoczęciu odbył się pokaz zumby prowadzony przez Dorotę Sobiecką oraz klubu Kravtreni. Po zakończeniu pokazów głos zabrała Aneta Czerwińska ze Studia Figura, która mówiła o kompleksowym modelowaniu sylwetki, natomiast o tym dlaczego należy pić wodę i jaką wybrać opowiadała specjalistka zdrowego żywienia Sylwia Buczkowska. O przekąski zadbała zdrowa kuchnia zamkowa, która przygotowała m .in. zupę z dyni. Jedna z dietetyczek Monika Aberg podczas targów wyjaśniała potrzebę analizy składu masy ciała, a po niej wystąpiła seksuolog Longina Myszkowska. Dużym zainteresowaniem gości cieszyły się wszystkie stoiska, jednak najbardziej oblegane było stoisko szpitala w Kutnie, przy którym mierzono ciśnienie, a także poziom cukru i cholesterolu. Na zakończenie imprezy  rozlosowano nagrody.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE