Reklama

Idą śladem Biedronki: Lidl też ma sposób na zakaz handlu w niedzielę

Opublikowano:
Autor:

Idą śladem Biedronki: Lidl też ma sposób na zakaz handlu w niedzielę  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Kolejna sieć sklepów chce zrekompensować sobie ewentualne straty poniesione w związku z zakazem handlu w niedziele. Niedawno informowaliśmy o planowanych zmianach regulaminu w dyskoncie Biedronki. Teraz na podobny pomysł wpadł Lidl (w Gostyninie sklep tej sieci mieści się przy ul. Zamkowej).

Kolejna sieć sklepów chce zrekompensować sobie ewentualne straty poniesione w związku z zakazem handlu w niedziele. Niedawno informowaliśmy o planowanych zmianach regulaminu w dyskoncie Biedronki. Teraz na podobny pomysł wpadł Lidl (w Gostyninie sklep tej sieci mieści się przy ul. Zamkowej).

Sieć zamierza wydłużyć czas pracy niektórych sklepów w soboty, natomiast w poniedziałki pracownicy mają pojawić się na swoich stanowiskach wcześniej niż dotychczas.

- Aktualnie testujemy model pracy, który pozwala pracownikom sklepów na rozpoczynanie poniedziałkowej zmiany nie wcześniej niż o godz. 5.00 rano – wierzymy, że komfort pracy ma kluczowe znaczenie dla zadowolenia naszych zespołów – tłumaczy portalowi finanse.wp.pl Anna Durzyńska, dyrektor personalny Lidl Polska.

Zmiany dotkną także czasu spędzanego w dyskontach w soboty. Część sklepów ma być otwarta o godzinę dłużej niż obecnie, czyli do godz. 22:00. Dla pracowników oznacza to ni mniej, ni więcej, tylko 2 godziny dłuższą niż obecnie pracę w ten dzień. Zazwyczaj bowiem opuszczają sklepy godzinę po zamknięciu ich dla klientów.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE