Reklama

II Powiatowy Dzień Integracji za nami

Opublikowano:
Autor:

II Powiatowy Dzień Integracji za nami - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Na boisku szkolnym przy Liceum Ogólnokształcącym im. Tadeusza Kościuszki w Gostyninie odbył się II Powiatowy Dzień Integracji. Na zebranych gości czekały liczne atrakcje.

Na boisku szkolnym przy Liceum Ogólnokształcącym im. Tadeusza Kościuszki w Gostyninie odbył się II Powiatowy Dzień Integracji. Na zebranych gości czekały liczne atrakcje.

Sobotnie wydarzenie rozpoczęło się w parafii św. Marcina, gdzie odbyła się msza św. w intencji chorych i niepełnosprawnych. O godzinie 11. uczestnicy przenieśli się na scenę przy LO, gdzie nastąpiło uroczyste otwarcie przez przewodniczącą Rady Powiatu Gostynińskiego, Katarzynę Osowicz-Szewczyk oraz wicestarostę Jana Krzewickiego. Po otwarciu imprezy odbył się m. in. pokaz aut przystosowanych dla osób niepełnosprawnych, podczas którego wykwalifikowani pracownicy Centrum Usług Mobilności pomagali w testach i przymiarkach oraz opowiadali o swoich pojazdów. Oprócz pokazów aut, na uczestników czekały pokazy zumby, tańce Ananasów i Ananasków z Gostynina oraz pokaz taneczny zespołu prowadzonego przez Joannę Syskę. W trakcie imprezy nie zabrakło licznych atrakcji, m.in: ergowiosła, gdzie każdy mógł spróbować pływać po asfalcie, symulator bezpiecznej jazdy na motorowerze, stoisko z rękodziełami, wystawa prac plastycznych, bojowe wozy m .in. straży pożarnej, wojska i policji oraz wiele innych. Nad zabawią dla dzieci czuwał wszystkim znany klaun Pajko.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE