Reklama

III Grand Prix Mazowsza w tenisie stołowym za nami

Opublikowano:
Autor:

III Grand Prix Mazowsza w tenisie stołowym za nami  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W dniu 13 stycznia 2018r w Szkole Podstawowej nr 3 w Gostyninie został rozegrany III Grand Prix Mazowsza w kategorii młodzik w tenisie stołowym.

W dniu 13 stycznia 2018r w Szkole Podstawowej nr 3 w Gostyninie został rozegrany III Grand Prix Mazowsza w kategorii młodzik w tenisie stołowym.

Już po raz drugi wspólnie z Mazowieckim Okręgowym Związkiem Tenisa Stołowego Trója gościła młodych adeptów tenisa stołowego.

Oficjalnego otwarcia turnieju dokonał burmistrz miasta Gostynina Paweł Kalinowski. W rozegranym turnieju udział wzięła rekordowa liczba zawodniczek i zawodników (64). W gronie uczestników nie mogło zabraknąć wychowanków UKS "ALFA" Gostynin. Najlepszy wynik uzyskał Aleks Stasiński 9-12. Pozostali zajęli dalsze miejsca, ale ich gra oraz postawa bardzo cieszy. Niejednokrotnie musieli grać bowiem z przeciwnikami starszymi od siebie.

UKS Alfa występował w składzie: Antonina Osmolak, Małgorzata Cichońska, Paulina Rusak, Kamil Rusak, Shady Hemid, Sherif Hemid, Bartosz Naczmański, Piotr Farys, Franciszek Brzozowski, Mikołaj Antonowicz.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE