Reklama

Inteligentne zakupy online, jak kupować taniej?

Opublikowano:
Autor:

Inteligentne zakupy online, jak kupować taniej?  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Zasada inteligentnych zakupów jest banalnie prosta: celem jest kupić produkt jak najwyższej jakości za jak najniższą cenę. Wyszukiwanie najbardziej atrakcyjnych ofert nie jest łatwe, ponieważ wymaga to czasu, a to z kolei nie przekłada się na oszczędność. Jak powszechnie wiadomo: czas to pieniądz.

Zasada inteligentnych zakupów jest banalnie prosta: celem jest kupić produkt jak najwyższej jakości za jak najniższą cenę. Wyszukiwanie najbardziej atrakcyjnych ofert nie jest łatwe, ponieważ wymaga to czasu, a to z kolei nie przekłada się na oszczędność. Jak powszechnie wiadomo: czas to pieniądz.

Kody rabatowe i promocje w internecie

Wielu użytkowników internetu korzysta z kuponów rabatowych na zakupy. Jak wykorzystać takie kupony? Pierwszą opcją jest wpisanie w wyszukiwarkę frazy „kod rabatowy” lub „kupon rabatowy” plus nazwa sklepu. Kolejnym rozwiązaniem jest korzystanie bezpośrednio z serwisu z kuponami. Takim serwisem jest www.kupon.pl i udostępnia zniżki, rabaty i kupony do dużych i mniejszych sklepów internetowych. Następnym krokiem jest wpisanie kodu rabatowego przy finalizacji transakcji w koszyku sklepu internetowego.

Jakie sklepy udostępniają kupony?

Zarówno w sklepach polskich, jak i zagranicznych znajdziemy mnóstwo kuponów. Pozwalają one zaoszczędzić od -10% do nawet -80%! Można liczyć również na darmową dostawę. Kody rabatowe znajdziemy m.in.:
5-10-15 promocje i kod rabatowy
Gino Rossi promocje i kod rabatowy
Electro promocje i kod rabatowy
Douglas promocje i kod rabatowy
MyProtein promocje i kod rabatowy
Matras promocje i kod rabatowy

Porównywarki internetowe
W sieci znajdziemy wiele porównywarek internetowych, dzięki którym dowiemy się, który sklep oferuje nam najkorzystniejszą cenę. Różne portale umożliwiają nie tylko znalezienie najniższej ceny poszczególnych towarów, ale także pozwalają na porównanie kosztów przesyłki. Dzięki nim znajdziemy również informacje dotyczące sprzedaży łączonej, dodatkowych promocji oraz darmowej przesyłki. Warto pamiętać, że korzystając z porównywarek internetowych, mamy szansę na znalezienie sklepu internetowego, który nie jest widoczny na pierwszym panelu wyszukiwania, przez co bywa niesłusznie pomijany przez klientów.


Serwisy zakupów grupowych
Serwisy zakupów internetowych przeżywają aktualnie prawdziwy renesans, a wszystko to za sprawą naprawdę świetnych ofert. Jeśli nie wiecie, czym są zakupy grupowe i jakie mają znaczenie dla smart shoppingu, spieszymy z wyjaśnieniami. Kupując kilka egzemplarzy tego samego towaru lub zamawiając powtarzającą się cyklicznie usługę, mamy szansę na otrzymanie rabatu lub wynegocjowanie niższej ceny, ponieważ sprzedawcy i tak uda się zarobić satysfakcjonującą go kwotę, prawda? Co jednak zrobić, jeśli nie potrzebujemy pięćdziesięciu egzemplarzy tej samej książki albo stu identycznych zabiegów SPA? Wystarczy, że skorzystamy z możliwości zakupów grupowych. Tego typu portale oferują zakupy lub usługi w znacznie niższych cenach, pod warunkiem, że w transakcji weźmie udział określona liczba osób. Gra jest naprawdę warta świeczki, ponieważ możemy tu znaleźć świetnej jakości produkty w cenach nawet kilkadziesiąt procent niższych od kwoty wyjściowej.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE